1. Olağan Kongresini Gerçekleştiren İYİ Parti Rize İl Yönetim Kurulu İsim Listesi

İYİ Parti Rize İl 1. Olağan Kongresi gerçekleşti. Kurucu İl Başkanı Nusret Karaca, başkanlığa seçildi.

1. Olağan Kongresini Gerçekleştiren İYİ Parti Rize İl Yönetim Kurulu İsim Listesi
1. Olağan Kongresini Gerçekleştiren İYİ Parti Rize İl Yönetim Kurulu İsim Listesi admin

İYİ Parti Rize İl 1. Olağan Kongresi, Kültür Park Taç Salonda gerçekleşti. İl Kurucu Başkanı Nusret Karaca başkanlığında tek listeyle gidilen kongrede Karaca başkanlığa seçildi.

Divan Başkanlığını İYİ Parti GİK Üyesi Ali Türkşen’in yaptığı kongreye, Rize Eski Milletvekili Ahmet Kabil, İYİ Parti Trabzon İl Başkanı Hasan Saka, Gümüşhane İYİ Parti İl Başkan Yardımcısı Bekir Sıtkı Acet, Rize Merkez İlçe Başkanı Osman Civelek, CHP Rize İl Başkan Vekili Ömer Şan, Saadet Partisi Rize İl Başkanı Av. Muhammet Kaçar, CHP Rize Merkez İlçe Başkanı Hüseyin Bostan ile bazı ilçe başkanları, Trabzon İl Yönetim Kurulu üyeleri, davetliler ve partililer katıldı.


42 kişiden oluşan İYİ Parti Rize İl Yönetim Kurulu şu isimlerden oluştu: Osman Keser, Mustafa Alperen, Murat Özdemir, Yakup Özkan, Celal Akarsu, Mevhibe Köksal, Seyfullah Fırat, Ahmet Çelik, Kürşat H.Süleymanoğlu, Hüseyin Erdur, Meryem Çoğalmış, Mevlüt Sancaktutan, Emine Kazmaz, Naciye Hacıömeroğlu, Gönül Er, Ayşe Kukoğlu, Memiş Saruhan, Zeliha Kolcu, Ali Karadereli, Reşat Bekar, Şerafettin Türüt, Ali Kalyoncu, Muzaffer Çelik, Esat Kalça, Ebru Akgül, Hüseyin Mayi, Şenasi Yıldız, Zafer Ozan, Hasan Fehmi Albayrak, Ramazan Şengül, Miktat Oflu, Metin Bilgin, Yılmaz Aksu, Gökhan Başaran, Rıza Al, Rukiye Karabulut, İbrahim Taşpınar, Osman Kamiloğlu, A.Kadir Hacıosmanoğlu, Jale Topçu, Hüseyin Aydın, İbrahim Atasever.


İl Yönetim Kurulu Yedek Üye Listesi: Niyazi Hazır, Aşkın Gürsu, Büşra Özer, Mahmut Nurik, Neşat Uzun, Aslan Tüylü, Niyazi Torlak, Şevki Kasap, R.Ali Feyiz, Şengül Benli, Ahmet Terzi, Nuraydın Taşpınar, Lütfü Güner, Ali Genç, Hüseyin Bayraktar, Cemal Turan, Murat Akgül, İsmet Ay, Ekrem Bakır, Köksal Ayyıldız, Nihat Akgül, M.Salih Ay, Veysel Şengül, Necmi Karali, Ömer Yıldırım, Cevat Karaca, Recep Demirci, Hilal Dil, Selim Çakır, Şaban Karadeniz, Yaşar Akbulut, Keleş Bostan, Mevlüt Geniş, Şaban Onat Güner, Osman S.Hasanoğlu, Harun Güngör, Murat Özcan, Süleyman T. Timuçin, Turan Bayrak, Muhammet Ali Avcı, Uğur Karadoğan, Rıza Onur Çolak.
Rize İl Disiplin Kurulu Asil Üyeleri: Ünal Alaman, Adem Alkılıç, Mustafa Hazır, Abidin Şenoğlu, Kemal Mısırlı, Coşkun Topal, Hüseyin Erbaş, Ramazan Tavukçuoğlu, Alican Akyıldız.

Rize İl Disiplin Kurulu Yedek Üyeleri: Engin Pehlivan, Soner Kadir, Mehmet Erbaş, Ender Kopuz, Zekeriya Yılmaz.

Büyük Kongre Delegeleri Asil Üyeler: Nusret Karaca, Osman Civelek, M.Zeki Demiroğlu, Selman Kalyoncu, Rahmi Biber, Soyhan Köseoğlu.

Büyük Kongre Delegeleri Yedek Üyeler: Hüseyin Erdur, Turgay Kenanoğlu, Maksut Demet.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Muharrem İnce'den gençlere: Maratona hazırlanın
Muharrem İnce'den gençlere: Maratona hazırlanın
Adnan Oktar'ın 13 saattir ifadesi alınıyor
Adnan Oktar'ın 13 saattir ifadesi alınıyor