Reklamı Geç
Advert

Dükkanınızda Meydana Gelen Tesisat Arızaları

Dükkanınızda Meydana Gelen Tesisat Arızaları

Dükkanınızda Meydana Gelen Tesisat Arızaları
Dükkanınızda Meydana Gelen Tesisat Arızaları admin

İş yerleri ve Üsküdar su kaçağı tespiti evlerde meydana gelen arızalara göre daha sık ve yüksek oranda meydana gelmektedir. İş yerlerinin tuvaletleri ve sıhhi sistemleri her gün birçok farklı kişi tarafından kullanılmaktadır. Bu yoğun kullanıma karşılık olarak sıhhi tesisat arızalarının sıklığı da artmakta ve yaşanan sorunların büyüklüğü de fazlalaşmaktadır.

 

            Cafe ve restoran gibi işletmelerin tuvaletleri diğer işletmelere göre daha fazla tıkanmaktadır. Kullanım sıklığının yanı sıra müşteriler tarafından atılan yabancı maddeler tıkanmaların en önemli sebebini oluşturur. Su borularında meydana gelen arızalar ise kullanılan kimyasal temizlik maddeleri ve kullanım sıklığından meydana gelmektedir.

 

            İş yerlerinizde meydana gelen su kaçağı arızalarına firmamız hızlı ve etkili çözümler getirerek yaşadığınız sorunları kısa süre içerisinde ortadan kaldırıyor. İşletmemizin tesisat arızalarında kullandığı gelişmiş yöntemler şöyledir:

 

 - Özel tarama cihazları: Su borularında yaşanan kaçaklardan borularda yaşanan tıkanmalara kadar tüm tesisat sorunları için özel tarama cihazları kullanılır. Bu cihazlar sorunların hangi bölgede olduğunu anında tespit eder ve sorunların nedenlerini göstererek kısa sürede çözüm bulunmasını sağlar. Tarama cihazları özel kamera sistemleri ile donatılmış olup en son teknoloji ile desteklenmiştir. Termal göstergeleri su kaçaklarının nerede olduğunun bulunmasını sağlar ve tıkanıklık sorunlarında tıkanıklığın nedeninin belirlenmesinde yardımcı olur.

 

 - Noktasal müdahale imkanı: Özellikle umuma açık iş yerlerinin tesisatlarının hızlı bir şekilde kullanıma açılması işletmelerin devamlılığı açısından önemlidir. Firmamız hızlı tespit ve onarım hizmetleri ile yaşadığınız sorunlardan sizleri kurtarır. Kırma işlemine gerek kalmadan sorunlara noktasal olarak müdahale edilir ve yaşanan su kaçağı tespiti sorunları ortadan kaldırılarak aynı gün kullanıma açılması sağlanır. Günlerce tesisat yüzünden işletmenizi kapatmak zorunda kalmaz ve zarara uğramadan iş sürekliliğini devam ettirme imkanı yakalarsınız.

 

            İş yerlerinde yaşanan tesisat sorunlarına kimi zaman yapılan bireysel müdahaleler sorunlara geçici çözümler sunsa da uzun vadede daha büyük sorunların ortaya çıkmasına zemin hazırlar. İleri evrede yaşayacağınız sorunlar daha büyük ve daha masraflı olacaktır. Bu yüzden yaşanan tesisat sorunlarında profesyonel yardım talep edilmesi süreci hızlandırmak ve yaşanan sorunlara garantili çözümler bulmak adına oldukça önemlidir.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Erdoğan Eğitimde 2023 Vizyon Belgesi'ni açıkladı
Başkan Erdoğan Eğitimde 2023 Vizyon Belgesi'ni açıkladı
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Cemal Kaşıkçı cinayetinin detaylarını açıkladı
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Cemal Kaşıkçı cinayetinin detaylarını açıkladı