Reklamı Geç
Advert

ÇAYKUR Irak pazarında

Genel Müdür Sütlüoğlu: "ÇAYKUR'un ürünlerini tanıtmak ve damak tadı oluşturmak için bir süredir devam eden çalışmalarımız yavaş yavaş neticelerini vermeye başladı"

ÇAYKUR Irak pazarında
ÇAYKUR Irak pazarında admin

ÇAYKUR Genel Müdürü İmdat Sütlüoğlu, ÇAYKUR'un ürünlerini tanıtmak ve damak tadı oluşturmak için sürdürdükleri çalışmaların yavaş yavaş neticelerini vermeye başladığını bildirdi.

Sütlüoğlu, yaptığı yazılı açıklamada, çay ve soğuk çay Didi için Irak bayiliği konusunda bir firma ile anlaştıklarını belirterek, ÇAYKUR'un artık Irak pazarında da yerini alacağını ifade etti.

ÇAYKUR'un ürünlerini tanıtmak ve damak tadı oluşturmak için bir süredir devam eden çalışmaların yavaş yavaş neticelerini vermeye başladığına dikkati çeken Sütlüoğlu, şunları kaydetti:

"Irak pazarı için daha önce Dubai'de katıldığımız dünyanın en büyük yiyecek içecek organizasyonunda görüşüp ön anlaşmaya vardığımız firma ile nihai görüşmeyi yaparak anlaştık. Bin kişinin üzerinde çalışanı bulunan ve 1930 yılından beri Irak'ın önde gelen distribütör firmalarından biri olan Al-Qimma Al-Masseyeh firmasıyla Irak genelinde çay ve Didi ürünlerimiz raflarda yerini alacak."

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankara'da hızlı tren kazası
Ankara'da hızlı tren kazası
Sağlık Bakanı: 25 bin personel atayacağız
Sağlık Bakanı: 25 bin personel atayacağız