Reklamı Geç
Advert

RTEÜ’de 2 Ayrı Etkinlik

Acara Devlet Halk Dansları Topluluğu “Horumi” ve Acara Vokal Sesler Devlet Korosu, Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi'nde gösteri ve müzik ziyafetinde bulunacak. Ayrıca RTEÜ’de Niko Berdzenishvili Kutaisi Devlet Tarih Müzesi sergi açılışı olacak.

RTEÜ’de 2 Ayrı Etkinlik
RTEÜ’de 2 Ayrı Etkinlik admin

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi’nde 16 Kasım Perşembe günü saat 18.30 ile 20.00 saatleri arasında 2 ayrı etkinlik düzenlenecek.

Üniversitenin Kongre ve Kültür Merkezi Konferans Salonunda gerçekleştirilecek etkinliklerde Sanat Yönetmeni Temur Bibileishvili yönetimindeki Acara Devlet Halk Dansları Topluluğu “Horumi” dans gösteriminde bulunacak. Aynı program içerisinde Şef Mzejabuk Surmanidze ve Temur Dolidze yönetimindeki Acara Vokal Sesler Devlet Korusu ise müzik ziyafetinde bulunacak. Program halka açık ve ücretsizdir.

 

Konferans salonunda ayrıca Niko Berdzenishvili Kutaisi Devlet Tarih Müzesi sergi açılışı gerçekleştirilecek. Sergide el yazma Kur’an-ı Kerim, Osmanlıca dönemine ait tarihi belgeler ve Gürcü Kralı II. Solomon’a ait eşyalar gösterimde olacak.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankara'da hızlı tren kazası
Ankara'da hızlı tren kazası
Sağlık Bakanı: 25 bin personel atayacağız
Sağlık Bakanı: 25 bin personel atayacağız