Reklamı Geç
Advert

5. Yıldızlı Otel İnşaatında Sona Geliniyor

Rize’de Temizel Grup tarafından Engindere Mahallesi’nde yapımı devam eden 5 yıldızlı otel inşaatında sona gelindi. Otelin 2018 yılının ilk çeyreğinde hizmete girmesi bekleniyor.

5. Yıldızlı Otel İnşaatında Sona Geliniyor
5. Yıldızlı Otel İnşaatında Sona Geliniyor admin

Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap, Rize’de yap işlet devret modeli ile hizmete konulacak olan 5 yıldızlı otelin inşaatında incelemelerde bulundu.

Temizel Grup tarafından Engindere Mahallesi’nde yaptırılan 5 yıldızlı otel inşaatının kaba işlemleri kısmen tamamlanırken, otelin iç dizayn çalışmaları devam ediyor.  


Gelecek yılın ilk çeyreğinde hizmete girmesi beklenen ve 44 bin metrekare kapalı alan üzerinde, 296 oda, 600 yatak kapasiteli 5 yıldızlı otelin inşaat çalışmalarını yerinde inceleyerek yetkililerden bilgiler alan Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap, yapmış olduğu açıklamada; “Turizm şehri olan Rize’de artık olmazsa olmazlarımızdan birisi şuan yapılmakta olan 5 yıldızlı otelimiz olmakla beraber bu yönde birçok çalışmaya merkezi hükümetimiz sayesinde imza atılmaktadır. Gelişmekte olan şehrimizde turizmi her alanda geliştirmeyi hedefliyoruz. Tabi bunun için kentte konaklama alanlarının sayısı önem arz etmektedir. Bu nedenle yapımı devam eden ve kısa bir süre sonra hizmete açılacak olan bu tesis önemli bir yere sahip. Hızla devam eden çalışmalar neticesinde yakın bir sürede açılışını yapmayı hedeflediğimiz bu projenin ilimize hayırlı olmasını temenni ediyorum” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Erdoğan Eğitimde 2023 Vizyon Belgesi'ni açıkladı
Başkan Erdoğan Eğitimde 2023 Vizyon Belgesi'ni açıkladı
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Cemal Kaşıkçı cinayetinin detaylarını açıkladı
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Cemal Kaşıkçı cinayetinin detaylarını açıkladı