Advert

75 Güvenlik Görevlisi Kura ile Belirlendi

Çalışma ve İş Kurumu (İşkur) Rize İl Müdürlüğü tarafından TYP Projesi kapsamında Rize’de MEB’e bağlı resmi okullarda çalıştırılmak üzere işe alınacak 75 güvenlik görevlisi noter kurası ile belirlendi.

75 Güvenlik Görevlisi Kura ile Belirlendi
75 Güvenlik Görevlisi Kura ile Belirlendi admin

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı ile İçişleri ve Milli Eğitim Bakanlığı arasında imzalanan protokolle işsizliğin azaltılması, istihdamın arttırılması ve Milli Eğitim Bakanlığına bağlı resmi okulların güvenliğini sağlamak amacıyla düzenlenecek TYP’ler ile öğrencilerin güvenli bir ortamda eğitim almalarının sağlanması amacıyla Rize’de Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı resmi okullarda 75 kişilik güvenlik personeli alımı için bugün noter huzurunda kura çekimi yapıldı. Kura sonucunda işe girmeye hak kazanan kişiler belli oldu.

Noter kurasıyla işe girmeye hak kazanan adaylar 23 Ekim 2017 tarihinde iş başı yapacak ve 30 Haziran 2018 tarihine kadar çalışabilecekler.

İşte kurada ismi çıkan adaylar:

RİZE MERKEZ İLÇE ASİL HAK SAHİPLERİ

1- Emine Öksüz

2- Uğur Büyük

3- Haydar Sarı

4- Özlem Memişoğlu

5- Aytekin İyi

6- Erbil Aktepe

7- Timur Yiğit

8- Muhammet Sandıkçı

9- Songül Yazıcı

10- Dilek Köse

11- Cansen Erbaşlı

12- Ercan Yılmaz

13- Ahu Uzun

14- Kadir Özdemir

15- Mehmet Kar

16- Mecit Türüt

17- Yüksel Korkmaz

18- Havva Koçali

19- Osman Fil

20- Yasin Büyük

21- Şafak Kul

22- Yasemin Karaali Uzun

23- Şeyda Katmer

24- Maksut Koto

25- Aslan Yüksekoğlu

26- Havva Kansız

27- Emrah Aydın

28- Saniye Satır

29- Sait Alkılıç

30- İlyas Paliç

PAZAR İLÇESİ ASİL HAK SAHİPLERİ

1- Ümit Altun

2- Recep Hacıfazlıoğlu

3- Ayhan Beyaz

4- Sabriye Başusta

5- Sonay Kibar

6- Tuğçe Hacıfazlıoğlu

7- Ramazan Kambay

8- Turgay Güntepe

KALKANDERE İLÇESİ ASİL HAK SAHİPLERİ

1- Metin Yılmaz

2- Yüksel Çolak

İKİZDERE İLÇESİ ASİL HAK SAHİPLERİ

1- Oğuz Oral

İYİDERE İLÇESİ ASİL HAK SAHİPLERİ

1- Nazlı Kavalcı

2- İhsan Çelik

GÜNEYSU İLÇESİ ASİL HAK SAHİPLERİ

1- Yaşar Kocabey

2- Ceyhun Dilmaç

3- Mehmet Bayraktar

4- Cengiz Banabak

5- Ramazan Çep

FINDIKLI İLÇESİ ASİL HAK SAHİPLERİ

1- Neriman Telli

2- Sibel Tepecik

3- Muhammet İnce

4- Mustafa Köroğlu

5- Özkan Odabaş

DEREPAZARI İLÇESİ ASİL HAK SAHİPLERİ

1- Halil Saat

ÇAYELİ İLÇESİ İLÇESİ ASİL HAK SAHİPLERİ

1-Ahmet Korkmaz

2- Erdal Çakır

3- Tuncay Kandemir

4- Cengiz Meydan

5- Kadir Kara

6- Ayşe Güler

7- Sevim Gümüş

8- Zeynep Dereci

9- Ahmet Çepni

ÇAMLIHEMŞİN

1- Filiz Sayın

2- Enver Kesimal

ARDEŞEN İLÇESİ ASİL HAK SAHİPLERİ

1- Fevzi Koloğlu

2- Arzu Yüksel

3- Derya Yazıcı

4- Türkan Saral

5- Muhammet İslamoğlu

6- Şükran Er

7- Rabia Kutanoğlu

8- Semra Kulaber

9- Emine Babalık

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Milli Piyango yılbaşı özel çekilişinin büyük ikramiyesi
Milli Piyango yılbaşı özel çekilişinin büyük ikramiyesi
Doğu Anadolu'da kar yağışı bekleniyor
Doğu Anadolu'da kar yağışı bekleniyor