Asım Çillioğlu Esnafı Tüccarı İş yerinde Ziyaret Ediyor Sorunlarını Dinliyor

Seçim çalışmalarına hız veren Rize Ticaret ve Sanayi Odası Başkan Adayı Asım Çillioğlu Rize esnafını gezerek onların görüş, istek, öneri ve şikayetlerini dinliyor

Asım Çillioğlu Esnafı Tüccarı İş yerinde Ziyaret Ediyor Sorunlarını Dinliyor
Asım Çillioğlu Esnafı Tüccarı İş yerinde Ziyaret Ediyor Sorunlarını Dinliyor admin

Rize Ticaret ve Sanayi Odası Başkan Adayı Asım Çillioğlu seçim çalışmalarını hızlandırdı. Bayramda da esnafı ziyaret eden Çillioğlu “ biz her zaman esnafla bir aradaydık, yine bir arada olmaya devam edeceğiz” dedi.


Adaylığını açıkladığı gün tüm sanayici tüccar ve esnafları kucaklayıcı bir seçim kampanyası yürüteceklerini vurgulayan Rize Ticaret ve Sanayi Odası Başkan Adayı Asım Çillioğlu bu hedef doğrultusunda, yürüttüğü çalışmalarda sık sık esnafla bir araya gelirken, onların sorunlarını dinleyerek çözüm için projeler üretiyor.

Bayramlaşmak için gerçekleştirilen ziyaretlerde esnafla yeniden buluşan Çillioğlu gördüğü sıcak ilgiden mutlu olduğunu belirterek “ değişim hareketi başlatarak yola çıktık, amacımız Rize’ye hizmet, ülkemize hizmet, üretimi desteklemek, ticareti desteklemek, katma değer yaratmak, istihdam yaratmak. Üzerimize büyük görevler düşüyor, büyük sorumluluklarımız var. Ekibimizi yaparken proje üretebilecek, sorun çözebilecek, analitik düşünebilecek olan arkadaşları tercih ettik, ticaretin içinde olan arkadaşlar seçtik. Seçim tarihi belirlendiğinde seçim manifestomuzu da açıklayacağız” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
CHP'nin seçim bildirgesi açıklandı
CHP'nin seçim bildirgesi açıklandı
MHP'nin seçim beyannamesi hazır
MHP'nin seçim beyannamesi hazır