Derepazarı'nda Pide ve Turizm Festivali Düzenlenecek

Derepazarı Belediyesi tarafından 5 Eylül Salı günü “Pide ve Turizm Festivali” düzenlenecek.

Derepazarı'nda Pide ve Turizm Festivali Düzenlenecek
Derepazarı'nda Pide ve Turizm Festivali Düzenlenecek admin

Rize’nin Derepazarı ilçesinde geçtiğimiz yıl ilki planlanmasına rağmen İstanbul Yeşilköy Havaalanında yaşanan terör olayları nedeniyle iptal edilen “Pide ve Turizm Festivali” bu yıl 5 Eylül Salı günü gerçekleştirilecek.

Derepazarı Belediyesi tarafından ilçenin kültür, turizm ve tanıtımına yönelik faaliyetler kapsamında Derepazarı futbol sahasında Salı günü düzenlenecek olan “Pide ve Turizm Festivali” saat: 12.00’de çocuk etkinlikleriyle start alacak ve 17.30’daki Mehteran gösterisine kadar bu etkinlikler sürecek.

Mehteran gösterisinin ardından ise saat 18.00’deki protokol konuşmaları ve protokol üyeleri tarafından büyük pidenin kesilmesi ve pide ikramları gerçekleştirilecek. Daha sonra ise halk oyunları gösterisi, şiir dinletisi ve birbirinden değerli sanatçıların sahne alacağı konserlerde, kapanışı Karadeniz’in sevilen sanatçılarından Hülya Polat yapacak. Festival, havai fişek gösterisiyle sona erecek.

Belediye Başkanı Yakup Samangül, düzenlenecek “Pide ve Turizm Festivali”nin İlçenin tanıtımına ciddi anlamda katkı sağlayacağını söyledi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
CHP'nin seçim bildirgesi açıklandı
CHP'nin seçim bildirgesi açıklandı
MHP'nin seçim beyannamesi hazır
MHP'nin seçim beyannamesi hazır