HERKES DALAĞINI İNDİRMİŞ KONUŞUYOR

Spor Toto Süper Ligin son haftasında Trabzonspor'un evinde zayıf rakibi Bursaspor'a yenilerek Bursaspor'u kümede tutup, Rizespor'u kümeye düşürmesiyle Trabzon’da başlayan gerilim had safhaya ulaştı.

HERKES DALAĞINI İNDİRMİŞ KONUŞUYOR
HERKES DALAĞINI İNDİRMİŞ KONUŞUYOR admin

Trabzonspor’un son haftaların averaj takımı olan ve son 10 maçta tek galibiyeti bulunan Bursaspor karşısında silik bir futbol ortaya koyması ve bunun sonucunda Bursaspor’un ligde kalmasını sağlayarak Çaykur Rizespor’u küme düşürmesiyle tüm ülkede olduğu gibi Trabzon spor camiası içerisinde de baş gösteren şike imaları Trabzonspor Divan Başkanı ile Trabzonspor Kulüp Başkanını birbirine düşürdü.

Karşılaşma sonrası sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile büyük bir kesimden alkış alırken bazı kesimlerden de çok sert eleştirilere maruz kalan ve o açıklamalarda Trabzonspor’un şike yaptığına vurgu yaparak “Bu lekeyi temizleyemezsiniz” paylaşımında bulunan Trabzonspor Divan Başkanı Av. Ali Sürmen ile benzer açıklamalarda bulunan Trabzon spor camiasının önde gelen isimleriyle Trabzon’un bazı gazetecilerinin Trabzonspor’u yerden yere vurarak şike imasında bulunmaları Trabzonspor Kulüp Başkanı Muharrem Usta’nın isim vermeden bu kişilere yönelik açıklamalarda bulunmalarına neden olmuştu.

"BU LEKEYİ TEMİZLEYEMEZSİNİZ" SÖZLERİNİN SAHİBİ AV. SÜRMEN: HERKES DALAĞINI İNDİRMİŞ KONUŞUYOR, ONLAR BİTİRİNCE BEN KONUŞACAĞIM

Trabzonspor'un şike yaptığı vurgusunda bulunması nedeniyle Trabzonspor Kulüp Başkanı Muharrem Usta’nın tepki gösterdiği Trabzonspor Divan Başkanı Av. Ali Sürmen, bu tür konuşmaların çok olacağını belirterek "Herkes dalağını indirmiş konuşuyor, onlar bitirince ben konuşacağım" dedi.

 Sürmen, açıklama ile ilgili çok tepkiler geldiğini ve konu ile ilgili bir açıklama yapacak mısınız şeklinde yöneltilen soruya "Bu tür tepkiler normaldir olacaktır. Yakın zamanda bir açıklama yapacağım. Herkes bu zamana kadar konuşsun. Benim üzerimden herkes dalağını indirmeye çalışıyor. Herkes indirsin dalağını, en son ben konuşacağım" şeklinde cevap verdi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
CHP'nin seçim bildirgesi açıklandı
CHP'nin seçim bildirgesi açıklandı
MHP'nin seçim beyannamesi hazır
MHP'nin seçim beyannamesi hazır