Atık pil şampiyonu okullar ödüllendirildi

Rize'de bir yıl boyunca en çok atık pil toplayan okullara ödül verildi.

Atık pil şampiyonu okullar ödüllendirildi
Atık pil şampiyonu okullar ödüllendirildi admin

Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap, Rize Belediyesi Çevre Koruma Servisi, Taşınabilir Pil Üreticileri ve İthalatçıları Derneği  (TAP) ve Temizlik işleri Müdürlüğünün, İl merkezindeki tüm okullara sürdürdüğü Atık pil toplama kampanya kapsamında dereceye giren okullara ödüllerini başkanlık makamında takdim etti.

2015-2016 eğitim öğretim yılı içerisinde Rize Belediyesi olarak TAP (Taşınabilir Pil Üreticileri ve İthalatçıları Derneği) aracılığıyla atık pil toplama Yarışmasında birinci olan Şevket Yardımcı İlköğretim Okulu 177 kg pil toplayarak 1 adet yazıcı (Canon 216 N), ikinci olan Gülbahar Hatun Anaokulu 37 kg pil toplayarak 1 adet spor seti ve üçüncü olan Hüseyin Yardımcı İlköğretim Okulu 35 kg pil toplayarak 7 adet santraç takımı ve 1 adet eğitim panosu almaya hak kazandı.

Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap, okulu temsil eden öğrencilere ve okul müdürlerine ödül ve teşekkür belgelerini takdim ederek, 2016-2017 yılında pil toplama yarışmasının tekrarlanacağı bilgisini verdi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
MHP'nin aday listesinde dikkat çeken detaylar
MHP'nin aday listesinde dikkat çeken detaylar
Tunceli'de 5 terörist öldürüldü
Tunceli'de 5 terörist öldürüldü