Toplam 18 takımın 9’ar takımlı 2 ayrı grupta mücadele edeceği 1. Amatör Küme Ligi 01-02 Kasım tarihlerinde oynanacak olan 1. Hafta müsabakaları ile başlayacak.
72 müsabakanın gerçekleştirileceği 1. devre maçları 28 Aralık tarihinde oynanacak olan son hafta maçları ile tamamlanacak. Tam 2 ay sürecek olan 1. Amatör Küme Büyükler Ligi'ne verilecek olan 2 haftalık aranın ardından ise 2. Devre maçları başlayacak.
Geçtiğimiz sezon İkizderespor ile Güneysuspor’un 2. Amatör Kümeye düştüğü ligde bu sezon yerlerine Çayeli Aşıklarspor ile Alipaşaspor mücadele edecek. Geçtiğimiz sezonun şampiyonu Ardeşenspor’un baraj maçında Kalkanderespor’u eleyerek Bölgesel Amatör Lige yükselmesiyle, Kalkanderespor bu sezon 1. Amatör Kümede mücadelesini sürdürecek.
İŞTE RİZE 1. AMATÖR KÜME BÜYÜKLER LİGİ 2014-2015 FUTBOL SEZONU 1. DEVRE FİKSTÜRÜ
TARİH
SAAT
TAKIMLAR
SAHA
1.HAFTA
01 KASIM CUMARTESİ
11.00
HAMZABEY-TUNCA BELEDİYE
D.PAZARI
“ “
13.00
DEREPAZARI-ÇAMLIHEMŞİN
D.PAZARI
“ “
11.00
MADENLİ-TELEKOM
ÇAYELİ
“ “
13.00
ÇAYELİ AŞIKLAR-FİLİZÇAY
ÇAYELİ
“ “
13.00
RİZE BELEDİYE-KALKANDERE
SALARHA
“ “
13.00
KV.VELİKÖY-ÇAYELİ HAYTEF
GÜNEYSU
02 KASIM PAZAR
13.00
KENDİRLİ-ARDEŞENGÜCÜ
D.PAZARI
“ “
13.00
FINDIKLI-ÇAYKUR
FINDIKLI
2.HAFTA
08 KASIM CUMARTESİ
13.00
ÇAYKUR-KV.VELİKÖY
D.PAZARI
“ “
13.00
FİLİZÇAY-KENDİRLİ
SALARHA
“ “
13.00
ARDEŞENGÜCÜ-FINDIKLI
ARDEŞEN
“ “
13.00
ÇAYELİ HAYTEF-ALİPAŞA
ÇAYELİ
09 KASIM PAZAR
11.00
TELEKOM-DEREPAZARI
D.PAZARI
“ “
13.00
KALKANDERE-MADENLİ
D.PAZARI
“ “
13.00
TUNCA BELEDİYE-RİZE BELEDİYE
ARDEŞEN
“ “
13.00
ÇAMLIHEMŞİN-İL ÖZEL İDARE
Ç.HEMŞİN
3.HAFTA
15 KASIM CUMARTESİ
13.00
İL ÖZEL İDARE-TELEKOM
GÜNEYSU
“ “
13.00
DEREPAZARI-KALKANDERE
D.PAZARI
“ “
13.00
RİZE BELEDİYE-HAMZABEY
SALARHA
“ “
13.00
MADENLİ-TUNCA BELEDİYE
ÇAYELİ
16 KASIM PAZAR
11.00
ALİPAŞA-ÇAYKUR
D.PAZARI
“ “
13.00
KENDİRLİ-ÇAYELİ AŞIKLAR
D.PAZARI
“ “
13.00
FINDIKLI-FİLİZÇAY
FINDIKLI
“ “
13.00
KV.VELİKÖY-ARDEŞENGÜCÜ
GÜNEYSU
4.HAFTA
22 KASIM CUMARTESİ
13.00
ÇAYKUR-ÇAYELİ HAYTEF
D.PAZARI
“ “
13.00
ÇAYELİ AŞIKLAR-FINDIKLI
ÇAYELİ
“ “
13.00
ARDEŞENGÜCÜ-ALİPAŞA
ARDEŞEN
“ “
13.00
FİLİZÇAY-KV.VELİKÖY
SALARHA
23 KASIM PAZAR
10.00
HAMZABEY-MADENLİ
D.PAZARI
“ “
12.00
TELEKOM-ÇAMLIHEMŞİN
D.PAZARI
“ “
14.00
KALKANDERE-İL ÖZEL İDARE
D.PAZARI
“ “
13.00
TUNCA BELEDİYE-DEREPAZARI
ARDEŞEN
5.HAFTA
29 KASIM CUMARTESİ
13.00
DEREPAZARI-HAMZABEY
D.PAZARI
“ “
13.00
MADENLİ-RİZE BELEDİYE
ÇAYELİ
“ “
13.00
ÇAMLIHEMŞİN-KALKANDERE
Ç.HEMŞİN
30 KASIM PAZAR
13.00
ALİPAŞA-FİLİZÇAY
D.PAZARI
“ “
13.00
İL ÖZEL İDARE-TUNCA BELEDİYE
GÜNEYSU
“ “
13.00
KV.VELİKÖY-ÇAYELİ AŞIKLAR
GÜNEYSU
“ “
13.00
FINDIKLI-KENDİRLİ
FINDIKLI
“ “
13.00
ÇAYELİ HAYTEF-ARDEŞENGÜCÜ
ÇAYELİ
6.HAFTA
06 ARALIK CUMARTESİ
13.00
KENDİRLİ-KV.VELİKÖY
D.PAZARI
“ “
11.00
RİZE BELEDİYE-DEREPAZARI
SALARHA
“ “
13.00
FİLİZÇAY-ÇAYELİ HAYTEF
SALARHA
“ “
13.00
ÇAYELİ AŞIKLAR-ALİPAŞA
ÇAYELİ
“ “
13.00
ARDEŞENGÜCÜ-ÇAYKUR
ARDEŞEN
07 ARALIK PAZAR
11.00
HAMZABEY-İL ÖZEL İDARE
D.PAZARI
“ “
13.00
KALKANDERE-TELEKOM
D.PAZARI
“ “
13.00
TUNCA BELEDİYE-ÇAMLIHEMŞİN
ARDEŞEN
7.HAFTA
13 ARALIK CUMARTESİ
13.00
ÇAMLIHEMŞİN-HAMZABEY
Ç.HEMŞİN
“ “
11.00
TELEKOM-TUNCA BELEDİYE
D.PAZARI
“ “
13.00
DEREPAZARI-MADENLİ
D.PAZARI
14 ARALIK PAZAR
11.00
İL ÖZEL İDARE-RİZE BELEDİYE
GÜNEYSU
“ “
11.00
ÇAYKUR-FİLİZÇAY
D.PAZARI
“ “
13.00
ALİPAŞA-KENDİRLİ
D.PAZARI
“ “
13.00
KV.VELİKÖY-FINDIKLI
GÜNEYSU
“ “
13.00
ÇAYELİ HAYTEF-ÇAYELİ AŞIKLAR
ÇAYELİ
8.HAFTA
20 ARALIK CUMARTESİ
13.00
KENDİRLİ-ÇAYELİ HAYTEF
D.PAZARI
“ “
13.00
FİLİZÇAY-ARDEŞENGÜCÜ
SALARHA
“ “
13.00
FINDIKLI-ALİPAŞA
FINDIKLI
“ “
13.00
ÇAYELİ AŞIKLAR-ÇAYKUR
ÇAYELİ
21 ARALIK PAZAR
13.00
HAMZABEY-TELEKOM
D.PAZARI
“ “
13.00
TUNCA BELEDİYE-KALKANDERE
ARDEŞEN
21 ARALIK PAZAR
13.00
MADENLİ-İL ÖZEL İDARE
ÇAYELİ
“ “
13.00
RİZE BELEDİYE-ÇAMLIHEMŞİN
SALARHA
9.HAFTA
27 ARALIK CUMARTESİ
11.00
KALKANDERE-HAMZABEY
D.PAZARI
“ “
13.00
TELEKOM-RİZE BELEDİYE
D.PAZARI
“ “
13.00
ÇAMLIHEMŞİN-MADENLİ
Ç.HEMŞİN
28 ARALIK PAZAR
11.00
ALİPAŞA-KV.VELİKÖY
D.PAZARI
“ “
13.00
ÇAYKUR-KENDİRLİ
D.PAZARI
“ “
13.00
ARDEŞENGÜCÜ-ÇAYELİ AŞIKLAR
ARDEŞEN
“ “
13.00
ÇAYELİ HAYTEF-FINDIKLI
ÇAYELİ
“ “
13.00
İL ÖZEL İDARE-DEREPAZARI
GÜNEYSU