Protez saç kullanıcısının maili

Protez saç kullanıcısının maili

Protez saç kullanıcısının maili
Protez saç kullanıcısının maili Hakkı DUMAN

Merhaba Mustafa Kemal bey

İnternette videolarınızı,  röportajınızı sonuna kadar okudum. 

1 yıl önce google reklamlarında protez saçınız için yüksek rakamlar ödemeyin sloganıyla, aradığımda ise Mustafa Ceceli nin saçını biz yaptık diyen bir firmaya güvenerek bir saç siparişi verdim. Bir ay içinde protez saç yaptılar bana. İlk günden önleri açıldı, firmaya gittiğimde normaldir alışma dönemi dediler, resepsiyonda ki bayana bekleme salonunda duran biri için bununda saçı protez mi dedim. Evet dedi. Ama çok belli oluyor dedim. O ünlü bir futbolcu bakımlara zor geliyor dedi. Sonra bir konu için sözde uzman bir kadınla görüştüm onada aynı soruyu sordum. Beraber kalktık bekleme salonunda oturan adama baktık. O dedi araba tamircisi işi çok yağlı o yüzden pek iyi kullanamıyor dedi. Sonra ben bu çocukla başka bir gün geldiğimde merdivenlerde karşılaştım. Tabii ki sordum siz ne iş yapıyorsunuz diye. Pastanede çalışıyorum Bakırköy de bir yerde. Bakın yalanların önü arkası kesilmiyor.

O günü bakım yaptırırken saçlarımın rengi erken açıldı ne yapacaksınız dedim boya yapacağız dediler. Bu saçlar nereden geliyor diye sordum kuaför çocuk abi Çin den getiriyorlar dedi. E ama görüşme yaptığımda Amerika dediler. Kulağıma eğildi. Abi biliyorsun satarken her şeyi söylemek mübahtır. Kuaför de iki dakikada sattı firmayı. Protez saçımın altyapısında numara vardı ben dedim ki neden benim adım yazmıyor. Kuaför kulağıma abi çaltıma ama bunlar hazır saç dedi. Sonra saçlarımın ön tarafı döküldü erken zamanda döküldü tabii. Garantili dediler dünyanın parasını aldılar, kullanım hatası dediler. Yahu kullanım hatası olsa bile sigortalı garantili diye satıyorsunuz ücretsiz yapmak zorundasınız dedim. Tamam ücretsiz yapacağız ama kargo parasını siz veriyorsunuz demezler mi? 180 usd. Deyince çıldırdım. Dedim sizi şikayet edeceğim. 

Sonra yahu bu sistem bu kadar kötü yapılamaz vardır mutlaka daha iyisi diye araştırmalarımı genişlettim. Tüm oklar sizi gösterdi. 26 senedir bu mesleği yapmanız tamam dedim. Doğru adresi buldum. 

Size bu maili yazarken lütfen sitenizde yayınlayında başka insanların canı yanmasın. 

İlk bakımda yanınıza geleceğim. Özel bir protez saç dizaynı yaparsınız bana. Bu sektörde sadece kurumsal ve titiz çalışan firma sizsiniz. Bizde hata yaptık işte internette karşımıza çıkan ilk firmaya gittik. Adamlar yalandan Amerika portrelerinin önünde resim çektirmişler. Yahu Amerika olsa ne yazar sizin kalite yerlerde sürüyor. 

Bir kere protez saçın kalitesini nasıl bulursun. Firma sahibinin saçlarına bakacaksın. Siz 50 yaşındasınız ancak görünüm 30. Neden çünkü saçlarınız bayağı güzel. Bu benim telefon numaram 0542……… 

Önümüzde ki cuma günü sizi ziyaret etme durumum yüksek. 

Hoşçakalın. 

 

Kaynak: https://www.sacprotezi.com

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Özel güvenliklere 'uzun namlulu' silah izni
Özel güvenliklere 'uzun namlulu' silah izni
MHP Lideri Bahçeli'den bayram mesajı
MHP Lideri Bahçeli'den bayram mesajı