Rize Ticaret ve Sanayi Odası Başkan Adayı Asım ÇİLLİOĞLU Rize Ekonomisine Yön Veriyor

Rize Ticaret ve Sanayi Odası Başkan Adayı Asım ÇİLLİOĞLU Rize Ekonomisine Yön Veriyor

İstanbul Ticaret Odası Rize programı Kapsamında Riport Yönetim Kurulu Başkanı Asım ÇİLLİOĞLU’nu ziyaret ederek Rize ticareti ve ekonomisi hakkında bilgiler aldı.

Rize Ticaret ve Sanayi Odası Başkan Adayı Asım ÇİLLİOĞLU Rize Ekonomisine Yön Veriyor
Rize Ticaret ve Sanayi Odası Başkan Adayı Asım ÇİLLİOĞLU Rize Ekonomisine Yön Veriyor admin

Bir dizi temas ve incelemelerde bulunmak üzere bölgeye gelen İstanbul Ticaret Odası üyelerini Rize’de Rize Ticaret ve Sanayi Odası Başkan Adayı, Riport Yönetim Kurulu Başkanı Asım Çillioğlu ağırladı. Dünya Ticaret Merkezi ile ilgili temaslar için önce Trabzon’a gelen heyet ardından Rize’ye gelerek incelemelerde bulundu. Önümüzdeki seçimlerde Rize Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığı için adaylığını açıklayan Riport Yönetim Kurulu Başkanı Asım Çillioğlu, İTO heyetine Rize ekonomisi ve iş imkanları hakkında önemli bilgiler verdi. Yaklaşan Ticaret ve Sanayi Odası seçimleri ile ilgilide değerlendirme yapan heyetle, başkanlık sistemi, bölgedeki ithalat-ihracat, sanayi ve yatırımlar konusunda uzun uzun istişareler edildi.

Asım Çillioğlu misafirleriyle yakından ilgilenirken, bölge ekonomisinin ilerleyen yıllarda daha da gelişeceğini belirterek ilimize yeni projeler kazandırmak için çalışıyoruz. Ufuk projeler ile Rize’yi ve Doğu Karadeniz’i daha cazip hale getireceğiz, bu ziyaretinizden dolayı da ayrıca hepinize teşekkür ediyorum dedi.
İTO’nun heyetinde: Tamer Dinçşahin, Fatih Güner, Hüseyin Karasu, Fuat Kulaçoğlu, Bekir Taner Ateş, Hüseyin Akarçeşme, Recep Tufan, Necmi Sadıkoğlu, Birol Hacıoğlu,Ş enol Aras, M.Gürbüz Aksu yer aldı.

 

Yeni Dönemde Rize Ticaret Ve Sanayi Odası Başkanlığına Aday olduğunu aylar öncesinden açıklayan Asım ÇİLLİOĞLU misafirleriyle yakından ilgilenirken  Bölge ekonomisinin ilerleyen yıllarda daha da gelişeceğini ifade ederek ilimize yeni projeler kazandırmak için çalışıyoruz. Ufuk projeler ile Rize’yi ve Doğu Karadeniz’i daha cazip hale getirmek için çalışıyoruz bu ziyaretinizden dolayı da ayrıca hepinize teşekkür ediyorum dedi

asım çillioğlu riport yönetim kurulu başkanı rize ticaret ve sanayi odası başkan adayı ekonomi vizyon
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
81 ilde Duman Operasyonu
81 ilde Duman Operasyonu
2018 yılı bütçe hazırlık çalışmaları başladı
2018 yılı bütçe hazırlık çalışmaları başladı