Düğün eğlenceleri ve tüm özel günler için yat kiralama şirketi

Düğün eğlenceleri ve tüm özel günler için yat kiralama şirketi

Düğün eğlenceleri ve tüm özel günler için yat kiralama şirketi
Düğün eğlenceleri ve tüm özel günler için yat kiralama şirketi Hakkı DUMAN

Özel gün ya da kurumsal davetleriniz için farklı mekan arayışına girdiyseniz ekonomik açıdan fazla bütçeniz yoksa boğazda yat kiralama alternatifini değerlendirmek sizler için çok faydalı olacaktır. Tabi organizasyonun kusursuz bir şekilde geçmesi ve tüm davetlerin yüzlerinde tebessümle tekneden ayrılması için bu hizmeti kimden aldığınız konusu çok önemlidir. Bu haberde sizlere detaylı bir şekilde yaptığımız araştırma sonunda tespit ettiğimiz, boğazda özel yat ve tekne kiralama hizmeti veren en iyi firmayı tanıtmak istiyoruz. Araştırmada üzerinde yoğunlaştığımız konu kiraya verilen yatların kalitesi ve ücretleri oldu. İncelediğimiz onlarca firma içinde web sitelerine verdiği önem, şeffaf fiyat politikası ve hizmet kalitesi açısından diğerlerine açık ara fark atan en iyi boğaz turu organizasyon firmasını sizlere tanıtacağız..

Merakla firma ismini paylaşmamızı istediğinizi bildiğimiz için konuyu daha fazla uzatmıyor ve saatlik, günlük ve gecelik yat kiralama hizmetini profesyonel şekilde en makul ücretler karşılığında müşterilerine sunan www.yatkiralama.net firmasını tanıtmaya başlıyoruz. Siteye girdiğinizde son derece basit kullanımlı tasarım ve zengin bir içerik sizleri karşılıyor. Sitenin ana sayfasında numaralandırılarak listelenmiş ekonomik, lüks ve mega yatları fiyat bilgileri ile birlikte göreceksiniz.Sitenin en üstünden kişi sayısı, tur süresi, menü ve ekstra hizmet seçeneklerini kendi isteklerinize göre seçerseniz alt kısımda tüm yatlar ve detaylı fiyatlarını göreceksiniz. Fiyat bilgisi öğrenmek için firmayı aramanıza ya da mail göndermenize gerek yok. Siteye girip organize etmek istediğiniz tur paketini kendiniz hazırlayabilir ve daha sonrasında rezervasyon yapmak için yetkililerle temas kurabilirsiniz. Yat kiralama hizmeti veren diğer firmaların hiç birinin web sitesinde bu kadar şeffaf ve detaylı bilgi yok. Bir çok firma kişiye göre farklı fiyat teklifleri sunabildiği için sitelerinde fiyat bilgisi vermemekteler. Ama bu şirket yatlar, menüler ve ekstra hizmetler için ödenmesi gereken ücretleri tüm detaylarıyla sitede belirtmişler.

Farklı kapasite ve özelliklerdeki yatlarda 2 kişiden 30 kişiye kadar misafirler kahvaltı, yemekli ya da kokteyl düzende ağırlanabiliyor.Özellikle yaz aylarında gelin ve damatların yeni gözdesi olan yatta düğün yaparak eğlence ve yemek davetlerinizi çok özel bir ortamda organize edebilirsiniz. Tabi ki sadece düğünler için değil; evlenme teklifleri, yıldönümü kutlamaları, doğum günü partileri, mezuniyet baloları, iftar yemekleri, fasıl geceleri, yüzme turları ve buraya sığdıramadığımız akla gelen her türlü yemekli ve yemeksiz organizasyon için bu firmadan yat kiralama hizmeti alabilirsiniz. Üstelik firmanın sunduğu hizmetler sade yaz ayları ile sınırlı da değil. Kış aylarında da yaz aylarındaki gibi aynı özen ve kalitede hizmet sunmaya devam ediyorlar. Sitede daha önce organize ettikleri turlarda çektikleri amatör fotoğrafları, videoları, müşterilerin en sık sorduğu soruları ve cevapları bulabilirsiniz. Siteden seçtiğiniz yatı istediğiniz tarih ve saatte ayırtmak için toplam ücretin yarısını firmaya kaparo ödemeniz gerekiyor. Kaparo göndermediğiniz takdirde rezervasyon yapılmayacaktır. Kaparo göndererek kendi organizasyonunuzu garanti almış altına olacağınız için mutlaka gönderilmesi gerekiyor.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Özel güvenliklere 'uzun namlulu' silah izni
Özel güvenliklere 'uzun namlulu' silah izni
MHP Lideri Bahçeli'den bayram mesajı
MHP Lideri Bahçeli'den bayram mesajı