Başarısız Yöneticiler Artık Gitme Hazırlığında
Advert

Başarısız Yöneticiler Artık Gitme Hazırlığında

Metin Kalkavan Bırakıyor mu?

Başarısız Yöneticiler Artık Gitme Hazırlığında
Başarısız Yöneticiler Artık Gitme Hazırlığında admin

Çaykur Rizespor’da bir dönemin kapanacağı ileri sürüldü.

Çaykur Rizespor, süper ligin son beş haftasına girildiğinde oldukça sıkıntılı günler geçiriyor.

Yeşil – mavili takımda A.Ş yönetim Başkanlığını sekiz sene önce Halim Mete’den alan kulüp Başkanı Metin Kalkavan, sezon sonu şartlar her ne olursa olsun görevi bırakacağı seslendirildi.

Kulübe yakın kaynaklardan edinilen bilgiler doğrultusunda Başkan Kalkavan’ın kendisine yakın kişilere ;” Sezon sonunda görevi bırakacağım” dediği öğrenildi.

Hatırlanacağı gibi Çaykur Rizespor kulüp Başkanı Metin Kalkavan, bu sezon içinde kendisine yöneltilen; Hikmet Karaman’ı göndermeyi düşünüyormusunuz?” sorusuna Başkan Kalkavan;” Ben giderim, Hikmet hoca gitmez” diyerek hocasının arkasında durmuştu.

İki İsim Ön Plana Çıkıyor

Sezon sonunda İstanbul’da yapılacak olan A.Ş yönetim kurulunda görevi bırakması beklenilen Başkan Kalkavan’ın yerine ise yine A.Ş ortakları içinden iki isim on plana çıkıyor.

Çaykur Rizespor’a bir dönem Başkanlık yapan Hasan Kemal Yardımcı ve yine eski yönetim kurulu üyesi ve Etimesgut Belediyespor Başkanı Hasan Kartal’ın bu görevi kabul edeceği seslendirildi.

Yönetime Yeni Yüzler Gelecek!

Haziran ayı içinde yapılması planlanan kongre sonrası mevcut A.Ş yönetimi büyük erozyona uğrayacak. Uzun yıllar Çaykur Rizespor yönetiminde görev alan birçok yöneticinin liste dışına kalacağı ve bu kişilerin yerine Rize’den yeni yüzlerin listeye gireceği belirtildi.

Katarlılarda Sırada!

Öte yandan Katarlı bir grubun yeşil – mavili takımı satın alması yönünde gelişmeler ise sıcaklığını koruyor.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile bu konu hakkında randevu talep eden Katarlı Şeyh’in CEO’su önümüzde ki günlerde bu konu hakkında Cumhurbaşkanı ile bir görüşme yapacağı seslendirildi.

Taşlar Yerinden Oynadı!

Sezon sonu şartların her ne olursa olsun Çaykur Rizespor yönetiminin değişikliğe gideceği ve şimdiden taşların yerinden oynadığı yeşil – mavili takımda önümüzde ki aylar oldukça hareketli geçeceği öngörülüyor.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Alperen Muhsin     2017-05-06 Kan emici sizler, külübü kurtaracağız diye geldiniz borcu katlayarak 45 trilyona çıkardınız eski parayla,bir de bisürü gereksiz topçu alıp bedavaya gidecekler bonservislerine trilyonlar verilen ahmak topçular.Şu Orhan la 5yıl sözleşme,şu top özürlü kendini bir halt sanan Oğulcan bıcırığı, şu koşmak yürümekten aciz Nosa, aliFaez ,Fink,takıma zerre katkı vermeden yolladığınız Nika gibi vasataltı topçulara 10'larca trilyonlar para verip kpmisyon yiyen yönetime hakkımız haram olsun,BeterOlunAcizler
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
81 ilde Duman Operasyonu
81 ilde Duman Operasyonu
2018 yılı bütçe hazırlık çalışmaları başladı
2018 yılı bütçe hazırlık çalışmaları başladı