Çaykur Arap yarımadasını Ele Geçirdi
Advert

Çaykur Arap yarımadasını Ele Geçirdi

Türk hacılarının “hac vazifemizi yaparken kendi çayımızı içemiyoruz” serzenişlerinden yola çıkan ÇAYKUR, Arap yarımadasında hızla dağıtım ağını genişleterek otellerde, restoranlarda ve büyük marketlerde yerini aldı.

Çaykur Arap yarımadasını Ele Geçirdi
Çaykur Arap yarımadasını Ele Geçirdi admin

Mekke ve Medine’deki otellerde kalan Türk hacıları başta olmak üzere hac farizasını yerine getirmek için kutsal topraklarda olan hacı adayları ve diğer insanlar artık ÇAYKUR ürünlerini bulabilecekler.
Hacılarımız Artık Otellerde Türk Çayı İçebilecek
Çaykur Genel Müdürü İmdat Sütlüoğlu, ÇAYKUR çaylarının artık otellerde ikram edilmeye başlandığını belirtti. Fuar için Suudi Arabistan’da bulunan Genel Müdür İmdat Sütlüoğlu: “Artık Suudi Arabistan’da, Mekke’de, Medine’de ki oteller de ÇAYKUR’un çaylarını kullanmaya başladı. Oteller artık Türk hacılarına Türk çayını ikram eder hale geldi. Ayrıca Suudi Arabistan’ın en büyük zincir mağazası olan Bin Dawood’un tüm marketlerinde ÇAYKUR’un tüm çayları mevcut. Oralardan da hacılarımız çaylarımıza kolayca ulaşabilirler. Ayrıca Suudi Arabistan’da yaşayan diğer vatandaşlarda ürünlerimizi satın almaya başladılar.  ÇAYKUR şuanda Suudi Arabistan’ın tüm şehirlerinde, Bin Dawood’un tüm marketlerinde bulunur hale geldi.” dedi.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
81 ilde Duman Operasyonu
81 ilde Duman Operasyonu
2018 yılı bütçe hazırlık çalışmaları başladı
2018 yılı bütçe hazırlık çalışmaları başladı