Milletvekili Metin Külünk Memleketi Rize'de
Advert

Milletvekili Metin Külünk Memleketi Rize'de

Ak Parti İstanbul Milletvekili Metin Külünk, referandum ziyaretleri kapsamında bugün memleketi Rize’ye geldi.

Milletvekili Metin Külünk Memleketi Rize'de
Milletvekili Metin Külünk Memleketi Rize'de admin

Sabah saatlerinde günübirlik Rize’ye gelen Ak Parti İstanbul Milletvekili Metin Külünk, ilk olarak TÜMSİAD Rize Şubesi tarafından şube binasında düzenlenen kahvaltı programına katıldı. Burada TÜMSİAD üyelerine yönelik bir konuşma gerçekleştiren Milletvekili Külünk, daha sonra Osman Karavin Caddesi (Deniz Caddesi)’nde esnaf ve vatandaş ziyaretlerinde bulundu.

Vatandaşların büyük ilgi gösterdiği Milletvekili Külünk, Rize’nin Cumhurbaşkanı memleketi olarak referandumdan yüzde 95 oy alması gerektiğini ifade ederek, Rize’nin kesinlikle Bayburt, Yozgat, Kayseri ve diğer illere geçilmemesi gerektiğini belirtti.

Külünk, ziyaretleri sırasında ayrıca vatandaşlarla sohbette bulunarak referanduma hazır olup olmadıklarını ve referandum ile ilgili düşüncelerini sordu.

Külünk’e ziyaretleri sırasında Rize Belediye Başkan Yardımcısı Coşkun Yeğen, Ak Parti Rize Merkez İlçe Başkanı Sadettin Türüt ve TÜMSİAD Rize Şube Başkanı Abdülbaki Fil de eşlik etti.

Osman Karavin Caddesindeki ziyaretlerini tamamlayan Külünk, kentte ayrıca Güneysu ilçesi ve Kuyumcular Sokağına ziyarette bulunacak ve akşam saatlerinde İstanbul’a gitmek üzere Rize’den ayrılacak.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
81 ilde Duman Operasyonu
81 ilde Duman Operasyonu
2018 yılı bütçe hazırlık çalışmaları başladı
2018 yılı bütçe hazırlık çalışmaları başladı