THY'nin Rizeli Genel Müdüründen İngiliz Büyükelçiye Fena Kapak!
Advert

THY'nin Rizeli Genel Müdüründen İngiliz Büyükelçiye Fena Kapak!

İngiltere Büyükelçisi Richard Moore ile Türk Hava Yollarının Rizeli Genel Müdürü Bilal Ekşi arasında Twitter’da yaşanan diyalog, kısa bir süre içerisinde sosyal medyanın gündemine oturdu.

THY'nin Rizeli Genel Müdüründen İngiliz Büyükelçiye Fena Kapak!
THY'nin Rizeli Genel Müdüründen İngiliz Büyükelçiye Fena Kapak! admin

İngiltere Büyükelçisi Richard Moore ile Türk Hava Yolları Genel Müdürü Bilal Ekşi arasında Twitter'da yaşanan diyalog, kısa bir süre içerisinde sosyal medyanın gündemine oturdu.

Bayrak taşıyıcı havayolu şirketi konumunda olan Türk Hava Yolları, geçtiğimiz günlerde Konakri - Ouagadougou - İstanbul uçuşunda yaşanan doğum olayı ile gündeme geldi. TK538 sefer sayılı uçuşta bir yolcunun uçak havalandıktan sonra doğumunun başlaması üzerine, THY'nin kabin memurları olaya müdahale ettiler ve 13 bin metre yükseklikte bir bebek dünyaya geldi.

Dünya genelinde haber bültenlerine konu olan bu olay sonrasında, İngiltere Büyükelçisi ve THY Genel Müdürü arasında Twitter'da yaşanan diyalog kısa bir süre içerisinde sosyal medyanın gündemine oturdu.

RİCHARD MOORE VE BİLAL EKŞİ ARASINDA LAPTOP DİYALOĞU

İngiltere'nin Türkiye Büyükelçisi Richard Moore, Twitter hesabı üzerinden THY uçağında yaşanan doğum olayı ile ilgili haberi paylaşarak, THY Genel Müdürü Bilal Ekşi'yi tebrik etti. Büyükelçi'nin paylaşımına cevap veren Bilal Ekşi ise, "Sn. Büyükelçi, mesajınıza çok teşekkür ederim. 42 bin ft'de yolcularımıza ekibimiz her türlü yardımı gösteriyor. Sadece laptoplarını veremiyor " ifadelerini kullanarak ABD ve İngiltere'nin uyguladığı kabin yasağına gönderme yaptı.

Bilal Ekşi'nin, İngiltere Büyükelçisi'ne verdiği yanıt sosyal medya üzerinde hızla paylaşılmaya devam edilirken, Richard Moore'ın cevabı güvenlik oldu. Büyükelçi, "Doğru, Genel Müdürüm. Rahatsız edici bir şey. Fakat yolcuların güvenli tutmak tek hedefimiz. Bu zor konuda işbirliğiniz için teşekkür ederiz" yanıtını verdi.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Özel güvenliklere 'uzun namlulu' silah izni
Özel güvenliklere 'uzun namlulu' silah izni
MHP Lideri Bahçeli'den bayram mesajı
MHP Lideri Bahçeli'den bayram mesajı