Sağlık Çalışanlarından Fındıklı Huzurevine Ziyaret
Advert

Sağlık Çalışanlarından Fındıklı Huzurevine Ziyaret

Sağlık çalışanları tarafından Fındıklı Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’ne ziyaret düzenlendi.

Sağlık Çalışanlarından Fındıklı Huzurevine Ziyaret
Sağlık Çalışanlarından Fındıklı Huzurevine Ziyaret admin

İl Halk Sağlığı Müdür Yardımcısı Dr. Dilek Ercan Köse, Şube Müdürü Bilal Ataşçı, Fındıklı Toplum Sağlığı Merkezi Başkanı Dr. Nazlı Üçünçü, Evde Sağlık Hizmetleri sorumlu hekimi Dr. Emre Sefa Gültekin ve müdürlük çalışanları tarafından Fındıklı Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi sakinlerine yönelik ziyaret düzenlendi.Halk Sağlığı Müdür Yardımcısı Dr. Dilek Ercan Köse, ziyaret sırasında yaptığı konuşmada, “Toplumsal yaşamın temel kuralı karşılıklı sevgi ve saygıdır. Yaşlılara bugün gösterilecek sevgi ve saygı, gelecek kaygılarımızı azaltacak, hangi yaşta olursa olsun, tüm bireylerin yaşama güvenle bakmalarını saylayacaktır.” dedi.Hepimizin yarının yaşlıları olduğunu belirten Köse, şöyle devam etti: “Rahmet peygamberinin dediği gibi “ eğer siz yaşlılar olmasaydı, belalar üzerimize çağlayanlar gibi dökülürdü” işte Allah’ın size verdiği kıymet böylesine güzel, böylesine bizler tarafından özenilesidir. Bu vesile ile bu anlamlı günü en kalbi hislerimle kutluyor ve nice seneler sizlerle bir arada bulunmayı Cenab-ı Hak’tan diliyor ellerinizden öpüyorum” 3

Köse, ayrıca Fındıklı Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürü Abdullah Yıldırtan'a huzurevi sakinlerine hak ettiği değeri verdiği, göstermiş olduğu yakın ilgi ve alakadan dolayı teşekkür etti.

Etkinlik kapsamında meyve içeren sağlıklı ara öğün hakkında müdürlük diyetisyeni Burcu Özgürler tarafından çalışanlara ve kurum sakinlerine bilgi verildi. Özellikle yemeklerin yaşlı ve hastaların sağlık durumlarına uygun olarak hazırlanması gerektiğini belirtti.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
81 ilde Duman Operasyonu
81 ilde Duman Operasyonu
2018 yılı bütçe hazırlık çalışmaları başladı
2018 yılı bütçe hazırlık çalışmaları başladı