Aksoy'dan Başkan Serdar'a Ziyaret

Aksoy'dan Başkan Serdar'a Ziyaret

Rize İl Emniyet Müdürü Sadettin Aksoy, Kendirli Belediye Başkanı Alaettin Serdar’ı makamında ziyaret etti

Aksoy'dan Başkan Serdar'a Ziyaret
Aksoy'dan Başkan Serdar'a Ziyaret admin

Rize Emniyet müdürü Sadettin Aksoy,Kendirli Belediye Başkanı Alaettin Serdar'a iadeyi  ziyarette bulundu.
 Başkan Serdar:ziyaretten oldukça mutlu olduğunu ifade ederek  “Güvenlik güçlerimiz halkımızın huzuru ve güvenliği noktasında gece gündüz demeden çalışmalarını sürdürüyor.

Rize ilimizin güvenliği ve huzurunun sağlanması noktasında Emniyet güçlerine önemli görevler düşüyor.
 Bizlerde Belediye olarak her zaman Emniyet teşkilatımızın yanındayız. Can siperane görev yapan,Rize Emniyet müdürümüz  nezdinde tüm Emniyet teşkilatımızın çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.

Kendirli  Belediye Başkanı Alaettin Serdar’a iadeyi ziyarette bulunduğunu ifade eden Rize İl Emniyet Müdürü Sadettin Aksoy ise; 
Göreve ilk başladığımız günlede ziyaretimize gelen  Başkan Alaattin Serdar'a hem iadeyi ziyarette bulunduk hemde umre ziyaretini tebrik ettik.

“Rize gibi her ilçesi ve Beldesi güzel bir kentte görev yapmaktan son derece memnunuz. Zaman-zaman Belediye başkanlarımızı ziyaret ediyor, halkın huzuru ve güvenliği noktasında fikir alışverişinde bulunuyoruz.
Bizler ülkesini, devletini, milletini ve bayrağını seven Emniyet teşkilatı olarak 24 saat görev başındayız Ayrıca  göreve geldiği günden beri başarılı çalışmalara imza atan Kendirli Belediye Başkanı Serdar'ı ve tüm ekibini tebrik ediyorumdiyerek sözlerini tamamladı.

alaeddin serdar kendirli emniyet mdürü ziyaret
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
81 ilde Duman Operasyonu
81 ilde Duman Operasyonu
2018 yılı bütçe hazırlık çalışmaları başladı
2018 yılı bütçe hazırlık çalışmaları başladı