Rize'de KPSS adına önemli değişim

Rize'de KPSS adına önemli değişim

2001 yılından bu yana Rize'de KPSS alanında faaliyetlerini sürdüren ve 2013'den itibaren çalışmalarını Pegem Akademi ile birleştiren Akademi KPSS ailesi, 2017 itibariyle yoluna LİDER Akademi olarak devam etme kararı aldı.

Rize'de KPSS adına önemli değişim
Rize'de KPSS adına önemli değişim admin

Rize’de eğitim sektörünün duayeni olan ve alanında uzman eğitimcilerle akademisyenleri bir araya getirerek geleceğin gençlerini yetiştirmekte önemli rol oynayan Akademi KPSS ailesi, yeni ismi Lider Akademi ile birlikte bu geleneğini sürdürmeyi hedefliyor.

Akademi KPSS Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Aziz kazdal, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, "Öğrencilerimize sunduğumuz farklı yayın çeşitliliği, Türkiye geneli deneme sınavları, etkin sınav rehberliği, fazla ders saatleri, haftalık etütleri ve yıl sonu tekrarlarıyla KPSS alanında Rize'nin öncü eğitim kurumu olmaya ve Rize’nin ilk KPSS kursu olmanın vermiş olduğu sorumlulukla eğitimin LİDER’lerini yetiştirmeye devam edeceğiz" dedi. 

Kazdal açıklamasında, yeni ismi ile Lider Akademi bünyesinde KPSS kurslarının yanı sıra, DGS, YDS ve ALES sınavlarına hazırlananlar için de aynı kalite ve tecrübe ile öğrencilere hizmet vereceklerini belirtti.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
81 ilde Duman Operasyonu
81 ilde Duman Operasyonu
2018 yılı bütçe hazırlık çalışmaları başladı
2018 yılı bütçe hazırlık çalışmaları başladı