Ulaşım Anketi İçin Çat kapı Gelebilirler
Advert

Ulaşım Anketi İçin Çat kapı Gelebilirler

Rize'de “Rize Kenti Ulaşım Ana Planı Ortak Hizmet Projesi“ kapsamında 15 Mart 2017 tarihinde başlayacak şekilde 1200 hanede anket yapılacağı, vatandaşların anket için evlerine gelecek belediye personellerine yardımcı olunması istenildi.

Ulaşım Anketi İçin Çat kapı Gelebilirler
Ulaşım Anketi İçin Çat kapı Gelebilirler admin

Rize Belediyesi Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü tarafından yapılan duyuruda “Rize Kenti Ulaşım Ana Planı Ortak Hizmet Projesi“ kapsamında 15 Mart 2017 tarihinde başlayacak ve 1 ay sürecek şekilde 1200 hanede anket yapılacağı, vatandaşların anket için evlerine gelecek belediye personellerine yardımcı olunması istenildi.

Konu hakkında Rize Belediyesi’nden yapılan açıklamada, ulaşım ana planı kapsamında başlayan çalışmalar neticesinde Gazi Üniversitesi ortaklığı ile “Rize Kenti Ulaşım Ana Planı Ortak Hizmet Projesi“ne devam edildiği kaydedilerek, “Şu anda çalışmaların birinci safhası olan ‘Mevcut Bilgilerin Toplanması ve Değerlendirilmesi  tamamlanmış olup, ikinci safhası olan ‘Yeni Bilgilerin Toplanması (anketler, etütler ve değerlendirme sonuç raporu)’ aşamasına geçilmiştir.” denildi.

Yeni bilgilerin toplanmasını amaçlayan ikinci aşamanın hane halkı anketlerinden oluşacağı kaydedilen açıklamada, “Ulaşım ana planlarının en önemli veri kaynağı olan ve vatandaşların günlük ulaşım davranışları hakkında bilgi toplayan hane halkı anketleri,   46 mahalle  1200 hanede yapılacaktır. Anketler,  15 Mart 2017 tarihinde başlayacak olup, 1 ay süresince devam edecektir. Toplamda, 4200 kişi ile evlerde yüz yüze görüşülmesi planlanmaktadır.Yapılacak bu anket ve etütler sonuncunda elde edilecek bilimsel veriler ile Rize’nin ulaşım sorunlarına acil ve etkili çözümler üretilmesi ve geleceğin ulaşım sistemlerinin planlanması hedeflenmektedir. Anketörlerimizin evlerine konuk olacağı  vatandaşlardan, bu konuda çalışacak Belediye personellerine yardımcı olmaları rica olunur.” ifadelerine yer verildi.

rize belediyesi ulaşım anketi anket çat kapı
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
81 ilde Duman Operasyonu
81 ilde Duman Operasyonu
2018 yılı bütçe hazırlık çalışmaları başladı
2018 yılı bütçe hazırlık çalışmaları başladı