Rizespor Yönetimi Suçluyu Buldu !

Rizespor Yönetimi Suçluyu Buldu !

Spor Toto Süper Lig’de alınan başarısız sonuçlar nedeniyle basında eleştirilerin odağında olan Ç.Rizespor yönetimi bu kez bir basın mensubu olan Anonsçusunu görevden alarak eleştirileri susturmak istedi.

Rizespor Yönetimi Suçluyu Buldu !
Rizespor Yönetimi Suçluyu Buldu ! admin

Uzun yıllardır Çaykur Rizespor'un anonslarını yapan ve koyu bir Rizespor taraftarı olan Togay Muratoğlu son dönemde yaptığı yayınlarda Rizespor menfaatini gözeterek yönetimi ve teknik heyeti eleştirdiği için stattaki görevine son verildi.

Zaman zaman eleştiriler sonrası teknik direktör Hikmet Karaman ve bazı yöneticiler basın mensuplarıyla karşı karşıya gelmişti.

Elbette bir kulüp kiminle çalışacağına kendi karar verir. İstediğini işten çıkarır istediğini işe alabilir.  Ancak bu kararın verildiği dönemin Togay Muratoğlu’nun yayınlarında  yönetimi ve teknik heyeti başarısızlıklarından ötürü eleştirdiği döneme denk gelmesi neden bu tahammülsüzlük sorusunu bize sordurdu.

Kulübün kararı sonrası Togay Muratoğluna sosyal medyadan destek hızla arttı. Kulüp yönetimi ise taraftarlar tarafından eleştiri yağmuruna tutuldu.

Rizespor Yönetimi Suçluyu Buldu Togay muratoğlu
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bayram tatili trafiğinde acı bilanço
Bayram tatili trafiğinde acı bilanço